Inwestycja

FUNKCJONALNIE
I STYLOWO

By żyć w zgodzie z własną naturą

160 MIESZKAŃ W SPRZEDAŻY

NADMORSKIE MIEJSCE
W POBLIŻU CENTRUM

Przymorze to Twoje Miejsce do pracy i odpoczynku.

Wymarzona przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość zieleni, a jednocześnie chcą żyć w dużym mieście.

Malownicze plaże na wyciągnięcie ręki

Inwestycja
w trakcie realizacji

Podziemne miejsca parkingowe dla wszystkich apartamentów

Tarasy widokowe na najwyższej kondygnacji

Twój
najlepszy wybór

01

Jagiellońska 13 to trzynaście kondygnacji naziemnych i dwie podziemne.

Każdy apartament będzie miał własną loggię, skąd można podziwiać piękno nadmorskiej okolicy. Z najwyższych pięter dech będzie zapierał widok na Zatokę Gdańską. Stylowe i komfortowe mieszkania będą miały od 35 do 110 m2. Ich przemyślany rozkład otwiera szerokie pole dla aranżacyjnej wyobraźni. To tu znajdziesz przestrzeń do relaksu, regeneracji i ukojenia zmysłów

02

Otwarcie na naturę oraz zapewnienie miejsc sprzyjających budowaniu społeczności – to sprawi, że mieszkańcy poczują się tu szczęśliwi.

Dzięki wyjątkowym częściom wspólnym wyjście z sąsiadami na pogawędkę do „corner coffee” lub sali klubowej będzie codziennością. Aby zabrać dzieci do bawialni, wystarczy zjechać windą. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, żeby łatwiej było oddzielić życie prywatne od zawodowego. Ma temu sprzyjać wydzielona strefa do coworkingu oraz sala konferencyjna. Do dyspozycji będzie też recepcja oraz strefa rekreacyjna.

03

Przyroda odgrywa tu kluczową rolę. Charakter przestrzeni wspólnych – placu, dziedzińca, ogrodu – nawiązuje do pobliskiego Parku Reagana oraz morza z charakterystyczną wydmową roślinnością.

W holu wejściowym, częściowo dwukondygnacyjnym, zaplanowano zieleń, zaś obustronne przeszklenie na osi północ-południe umożliwia nieustanny kontakt wnętrza z przestrzenią rekreacyjną na zewnątrz: półprywatnym ogrodem z tarasem od strony północnej i półpublicznym dziedzińcem od południa. Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach ma za zadanie wzbogacić ideę przenikania natury do środka. Dominować będzie spokojna kolorystyka.

ZIELEŃ,
KTÓRA ZACHWYCA

Centrum biznesowe, szkoły i przedszkola, sklepy, restauracje, kawiarnie – to wszystko masz w najbliższej okolicy. Podobnie jak basen, korty tenisowe, Park im. Reagana ze skateparkiem czy górką saneczkową. To Ty wybierasz, jak spędzasz czas wolny…

Bliskość natury to niebagatelny walor tej inwestycji. A co, gdy w parze idzie też bliskość miejskiej infrastruktury?

ŻYJ TAK,
JAK LUBISZ

Nadmorski park i plaża to raj dla aktywnych singli i rodzin z dziećmi. Korty tenisowe, basen, siłownie, tor saneczkowy, skate park i najpiękniejszy plac zabaw w Parku Reagana. Tu wszystko masz w zasięgu ręki.

TO DETALE TWORZĄ DOSKONAŁOŚĆ

To drobiazgi tworzą klimat miejsca.

Cieszący się najwyższą renomą architekci zadbali o każdy szczegół. Sprawili, że funkcjonalność łączy się tu z klasą i szykiem. To Twoje miejsce!

TU SPEŁNISZ
SWOJE MARZENIA

IDEALNA LOKALIZACJA

Tuż przy parku, plaży. Blisko centrum

Molo Brzeźno
rowerem 8 min
Park Reagana
rowerem 1 min
pieszo 3 min
Plaża
pieszo 13 min
rowerem 4 min
ERGO Arena
rowerem 9 min
samochodem 7 min
Molo w Sopocie
rowerem 15 min
samochodem 14 min
Gdańsk Główny
samochodem 18 min
Galeria Przymorze
samochodem 5 min
rowerem 4 min
Olivia Business Center
samochodem 10 min
rowerem 11 min

Zarezerwuj swój apartament z widokiem na morze