Usługi

Poznaj nasze dodatkowe

USŁUGI

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

Zakup inwestycji powinien być przyjemnością. Aby nasi Klienci mogli spełnić marzenie o nowej nieruchomości i nie tracić zbyt wiele czasu i energii na formalności, nasi Partnerzy służą pomocą.

DORADZTWO FINANSOWE
WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ
ZARZĄDZANIE NAJMEM

DORADZTWO FINANSOWE

Oferujemy wsparcie profesjonalnych doradców finansowych. Współpracujemy z bankami i pomagamy w procesie ubiegania się o kredyty hipoteczne, inwestycyjne oraz inne formy finansowania.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych doradców naszego partnera, firmy pośrednictwa kredytowego mFinanse S.A. Możesz się z nimi spotkać zarówno w naszym biurze sprzedaży jak i w innych lokalizacjach. Współpracują z najważniejszymi bankami na polskim rynku. Wspierają inwestorów prywatnych i firmy. Pomogą Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, inwestycyjny oraz inne formy finansowania

Umów się na spotkanie i uzyskaj
wsparcie eksperta kredytowego

Co zyskują Klienci NDI Development
dzięki współpracy z mFinanse?

oferta indywidualnie
dostosowana do Państwa

dedykowany opiekun
z wieloletnim doświadczeniem
w branży finansowej

wybór najlepszych
ofert kredytów
hipotecznych

zgodność z najwyższą
jakością standardów
i procedur

elastyczne godziny
i miejsce spotkania
dostosowane do Państwa

WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ

Współpracujemy z najwyższej klasy architektami wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom apartamenty gotowe do wprowadzenia się. Proces wykańczania pod klucz poprzedzony jest spotkaniami i wspólnym poszukiwaniem kierunku, w jakim się zmierza – tak, by zachowując klasę, spójność i funkcjonalność, przenieść do lokalu indywidualny charakter, gust i pasję nowego Właściciela.

Klientom, którym zależy na ponadczasowym stylu apartamentu, jego funkcjonalności oraz możliwie szybkim i nieangażującym wykończeniu, oferujemy konkretne, autorskie projekty architektów cieszących się najwyższą renomą.

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Dzięki naszej współpracy z INA Management, ogólnopolskim operatorem aparthoteli, który od 8 lat kompleksowo zarządza wynajmem krótko i długoterminowym, mieszkańcy Jagiellońskiej 13 od początku będą mieli zapewnione m.in. usługi recepcji, działu sprzątającego, technicznego czy ochrony.

Usługi recepcyjne świadczone będą w dedykowanym, reprezentacyjnym miejscu w inwestycji. Dział recepcji będzie się składał z wykwalifikowanych zespołów, które zadbają o Najemców w każdym calu. Będę mieli szansę skorzystać z usługi sprzątania czy prania – w wyznaczonym przez nich terminie. Dział Techniczny i Dział Służby Pięter na bieżąco ma zaś dbać o stan techniczny oraz wizualny inwestycji i apartamentów, dokonując bieżących czynności związanych z utrzymaniem ich w należytym stanie, aby uniknąć kosztownych i czasochłonnych napraw oraz remontów. INA Management oferuje również pomoc w najmie w systemie BeLong, czyli długoterminowym.